Kobieca Odskocznia

wydarzenia dla kobiet, pełne ciepła, otwartości i dobrych wibracji

idea

Oderwij się od codzienności, odpocznij, nabierz siły i dystansu. Zainspiruj się, spójrz inaczej, odbij się wysoko w górę. Mówią, że "podróże dają Nam nowe oczy" - ja myślę, że doświadczenia dają nam nowe spojrzenie. Odetchnij. Daj sobie ten moment, czerp ze wspólnej przestrzeni.

dlaczego
ten wyjazd

Tutaj połączy się kobieca energia, tych które chcą przyjechać i odpcząć z tymi które chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tutaj nikt nikogo nie ocenia. Tutaj poczujesz się dobrze i swobodnie. Skąd ta pewność? Bo przyjeżdżamy tutaj we wspólnym celu, żeby wspólnie stworzyć przestrzeń w której każda z Nas będzie mogła odetchnąć. Tutaj czerpiemy od siebie nawzajem, uśmiech, dobre słowo i inspiracje.

Dom Łowyń

Dormowska 6, 64-426 Łowyń

(1 h 15 min drogi z Poznania)

18-20 lutego 2022r.

Kobiecą Odskocznię   tworzą cudowne kobiety

Sesja w sadzie-85.jpg

Monika
Andrzejewska

ZAWODOWO

W swojej pracy zawodowej wspieram ludzi w odzyskaniu siły, zdrowia i wiary w siebie. Pomagam uwalniać stres, napięcia, traumy oraz negatywne emocje, myśli i przekonania. Wykorzystuję do tego wiedzę Wschodu i Zachodu. Prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe.

 

PRYWATNIE

Prywatnie pasjonuje mnie przyroda, szczególnie bliskie mojemu sercu są góry i las.

 

JAKA BĘDZIE MOJA ROLA NA WYJEŹDZIE

Poprowadzę warsztat o kobiecości i poczuciu własnej wartości: „Podróż do wewnętrznej mocy”. Podczas tego spotkania poczujesz swoją wartość, siłę i wyjątkowość. Wiele kobiet skupia się niepotrzebnie na tym, co jest w nich do poprawy i porównuje z innymi. A mnie zależy na tym, abyś zaczęła dostrzegać swoje walory, które zapewniam Cię, że w sobie masz!
Będziemy pracować samodzielnie, w parach oraz grupie. Będzie to praca zarówno statyczna jak i dynamiczna.

 

DLACZEGO KOCHAM PRACOWAĆ Z KOBIETAMI

Kocham pracować z Kobietami, bo jestem jedną z nich. I ta praca jest dla mnie szczególna.

ZAWODOWO

Z wykształcenia dietetyk. Instruktor fitness, trener personalny i nauczyciel jogi z ponad 8-letnim doświadczeniem. Po prawie 5 latach pracy w korpo rzuciła wszystko i otworzyła swoje studio treningowe Harmonia Studio, by dzielić się swoją wiedzą i poprawiać zdrowie ludzi.

PRYWATNIE

Weganka, miłośniczka zwierząt, empatyczna dusza, szczęśliwa żona i posiadaczka kota. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, ciągle się rozwija i żyje aktywnie.


JAKA BĘDZIE MOJA ROLA NA WYJEŹDZIE

Na moim warsztacie zatrzymasz się, odpoczniesz od codziennego pośpiechu i uwolnisz się od stresu. Będziemy praktykować ćwiczenia oddechowe (pranajama), asany (pozycje jogi), a zwieńczeniem zajęć będzie relaksacja w dźwiękach mis i dzwonków.

DLACZEGO KOCHAM PRACOWAĆ Z KOBIETAMI

...każda z nas jest inna. Uwielbiam tą kobiecą energię, życzliwość, wsparcie i chęć działania. To prawdziwa moc kobiet.

Asia Pucek_sesja na macie-7.jpg

Asia Pucek

271749938_618931876097679_8230960796823118813_n.jpg

Asia
Sowińska

ZAWODOWO

Z pasji i zawodowo od kilku lat, jestem stylistą wszechświata. Każdego dnia kreuję rzeczywistość dla siebie i dla innych. Inspiracje czerpię z codzienności, obcowania z naturą, sztuką, muzyką i słowem. Uwielbiam kontrasty i słowo ‚ holistyczny’. Uczę jak dostrzegać piękno.

 

PRYWATNIE

Prywatnie moje motto: Never ending story is my life.  Każdego dnia podróżujemy ze sobą. Czasem trzeba zewnetrznego wstrząsu, żeby przekonać się, co rzeczywiście się liczy.

 

JAKA BĘDZIE MOJA ROLA NA WYJEŹDZIE

Poprowadzę warsztat: Uniwersalizm w modzie. Będę miała przyjemność podzielić się moją pasją, pokażę co i jak łączyć aby było łatwiej szybciej i bez stresu "co ubrać". Mam nadzieję, że cię zainspiruję.

DLACZEGO KOCHAM PRACOWAĆ Z KOBIETAMI
Kocham pracować z kobietami, bo lubię patrzeć jak się zmieniają. 

ZAWODOWO

Od listopada 2019 roku jestem założycielką i właścicielką marki Dobry Wosk. Produkuję i sprzedaję naturalne świece sojowe oraz dodatki. Każda ze świec jest ręcznie stworzona przeze mnie, co nadaje jej niepowtarzalnej wartości i charakteru. Tworzę magiczne zapachy, które zapadają w pamięć na długo.

 

PRYWATNIE
Mam 25 lat, jestem  właścicielką firmy oraz przyszłym psychologiem. Można śmiało nazywać mnie  amatorką muzyki, filmu, dobrej kuchni. Uwielbiam podróżować, grać w badmintona i praktykować jogę. Staram się żyć blisko natury i ludzi, których uwielbiam.

 

JAKA BĘDZIE MOJA ROLA NA WYJEŹDZIE

Na magiczny kobiecy wyjazd przybędę po to, aby umilić wieczór i  zaśpiewać dla wspaniałych kobiet, pięknymi, a także romantycznymi piosenkami z ciekawego repertuaru.

DLACZEGO KOCHAM PRACOWAĆ Z KOBIETAMI 

Kocham pracować z kobietami, bo sama jestem nią i wiem, że między nami istnieje pewna niewidzialna nić porozumienia, która pozwala nam rozumieć się bez słów i razem tworzyć rzeczy, które są perfekcyjne.

269993405_457388976078588_1236774764414183479_n.jpg

Magda Król

harmonia camp 2-119.jpg

Natalia Kozłowska

ZAWODOWO
Moim głównym i ukochanym zajęciem jest zatrzymywanie czasu na zdjęciach. Jednak cały czas się uczę, rozwijam i działam w różnych dziedzinach, co przybliża mnie do stwierdzenia, że zawodowo jestem poszukiwaczem swojej drogi zawodowej - nie potrafię zamknąć się na tylko jedną drogę i określać się tylko jednym zawodem.

 

PRYWATNIE
Pasjonatką długich górskich wędrówek i czasu spędzonego na łonie natury. Joginką, a ostatnio także joginką powietrzną. Weganką, roślinnym kuchcikiem, kocią mamą, malarką

 

JAKA BĘDZIE MOJA ROLA NA WYJEŹDZIE

W trakcie wyjazdu zadbam o utrwalenie wspomnień dzięki zdjęciom i filmowi. Zatrzymam wspólnie spędzone chwile w reporterskiej formie, a te z Was, które będą chętne zaproszę indywidualnie przed swój obiektyw, żeby stworzyć razem coś pięknego.

 

DLACZEGO KOCHAM PRACOWAĆ Z KOBIETAMI 
Lubię ich różnorodność i uwielbiam uwieczniać ją na zdjęciach. Obserwowanie tego jak się otwierają i rozkwitają, inspiruje mnie do rozwijania samej siebie.

ZAWODOWO

Organizuję wydarzenia, zatrzymuję momenty na fotografiach i dzielę się pasją do tańca z kobietami.

 

PRYWATNIE

Uwielbiam tworzyć i wymyślać. Dużo tańczę, cenię sobie czas z bliskimi, lubię czytać i słuchać inspirujących ludzi. Aktualnie uczę się rozmawiać ze Wszechświatem.

 

JAKA BĘDZIE MOJA ROLA NA WYJEŹDZIE

Poprowadzę warsztat bachata solo, w czasie którego pracować będziemy nad tym aby nasz ruch był delikatny i kobiecy. Zajmę się organizacją i zadbam o wszystkie szczegóły abyś jak najpiękniej spędziła tam czas.

DLACZEGO KOCHAM PRACOWAĆ Z KOBIETAMI 

Uczestnicząc w wielu warsztatach kobiecych z zachwytem obserwuję magię, która tam się dzieje. W jednym miejscu łączą się tak różne i piękne energie. Uwielbiam jak tworzą się tam inspiracje, wzajemna motywacja, wsparcie, ciepło i zrozumienie.

Monia_ręce we włosach.jpg

Monika
Walkowiak

piątek   18 lutego

sobota   19 lutego  

niedziela 20 lutego

18:00 obiadokolacja

19:30 bachata sensual - lekcja tańca solo, poczuj się delikatnie i kobieco w swoim ciele

21:00 mini koncert

21:30 integracja 

8:00  poranna joga

9:00 śniadanie

11:00 bachata sensual - lekcja tańca solo

14:00 obiad

16:00 joga

17:30 kawa i ciacho

18:00 Podróż do wewnętrznej mocy
-warsztat o kobiecości i poczuciu własnej wartości

20:30 kolacja

8:00  poranne ćwiczenia

9:00 śniadanie

11:00 bachata sensual - lekcja tańca solo

14:00 obiad

15:00 warsztat ze stylistką
-uniwersalizm w modzie

16:30 kawa i ciacho,

pożegnanie, wyjazd

co  i kiedy

wnetrza8m.jpg

cena obejmuje

Dwa noclegi w komfortowych 2-4 osobowych pokojach

Pełne wyżywienie

Warsztat rozwojowy - podróż do wewnętrznej mocy

Warsztat ze stylistką

4 godziny zajęć tanecznych

2 h jogi, w tym część relaksacyjna w dzwiękach mis i dzwonków

Udział w mini koncercie

Transport na miejsce we własnym zakresie.

kupując bilet do 3 lutego

kupując bilet po 3 lutego

inwestycja w siebie

750 zł 

850 zł