top of page

w której możesz się zatrzymać, odetchnąć i spotkać się

ze swoją kobiecością.

1-7.jpg

Wierzę w świat, w którym człowiek może być człowiekowi życzliwy, w którym możemy się wzajemnie wspierać, inspirować.

Wierzę, że aby być dla innych trzeba dbać o siebie samą. Jesteśmy ważne – nie bardziej, nie mniej – tak samo ważne jak drugi człowiek. Kiedy ostatnio zadbałaś o ważną kobietę którą sama jesteś? Przypomnij sobie ile serca wkładasz w bycie dla twoich najbliższych. Wierzę w równowagę, wierzę                  i doświadczam, że my kobiety mamy ogromną moc i możemy się nią dzielić!

Tworzę przestrzeń dla kobiet

po co to robię

Aby stworzyć przestrzeń dla wymiany kobiecej energii, aby przypomnieć Ci, że jesteś ważna, aby cię zainspirować, abyś mogła doświadczyć czegoś nowego, dowiedzieć się czegoś o sobie. Nie ma znaczenia czy spotkamy się na kobiecej sesji zdjęciowej, lekcji tańca czy wyjeździe kobiecym, ważne jest tylko to czy chcesz... czy chcesz zatrzymać się i spędzić czas „ze sobą” wśród innych życzliwych kobiet. Ja ze swojej strony, najlepiej jak potrafię stworzę bezpieczną, przyjazną, wolną od oceny przestrzeń, w której mogą zadziać się piękne rzeczy jeśli tylko się na to otworzysz.

wybierz przestrzeń najlepszą dla Ciebie

Biorąc udział w kobiecej sesji zdjęciowej zobaczycz siebie jeszcze piękniejszą. Zobaczysz coś czego na co dzień my kobiety nie dostrzegamy, skupiając się na tym czego w sobie nie lubimy. Zobacz swoje piękno i swoją delikatność.

kobiece
sesje zdjęciowe

taniec

Prowadzę zajęcia bachata solo dla kobiet. W trakcie zajęć pracujemy nad tym, aby nasz ruch był delikatny i kobiecy, nie zapominając o dobrej zabawie. Choreografie mają różne poziomy trudności, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. W trakcie zajęć bardzo ważna jest dla mnie atmosfera. Zależy mi na tym aby stworzyć przestrzeń pełną otwartości, akceptacji i dystansu do popełnianych błędów. Jeśli nie jeseś gotowa na pracę w grupie, zaproszę Cię na lekcje indywidualną.

Oderwij się od codzienności, odpocznij, nabierz siły i dystansu. Zainspiruj się, spójrz inaczej, odbij się wysoko w górę. Mówią, że "podróże dają Nam nowe oczy" - ja myślę, że doświadczenia dają nam nowe spojrzenie. Odetchnij. Daj sobie ten moment, czerp ze wspólnej przestrzeni.

warsztaty wyjazdowe

bottom of page