top of page

idea

Oderwij się od codzienności, odpocznij, nabierz siły i dystansu. Zainspiruj się, spójrz inaczej, odbij się wysoko w górę. Mówią, że "podróże dają Nam nowe oczy" - ja myślę, że doświadczenia dają nam nowe spojrzenie. Odetchnij. Daj sobie ten moment, czerp ze wspólnej przestrzeni.

Kobieca Odskocznia-288.jpg

dlaczego ten wyjazd

Tutaj połączy się  energia osób, które chcą przyjechać i odpocząć      z tymi które chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tutaj nikt nikogo nie ocenia. Tutaj poczujesz się dobrze i swobodnie. Skąd ta pewność? Bo przyjeżdżamy tutaj we wspólnym celu, żeby wspólnie stworzyć przestrzeń,      w której każda z Nas będzie mogła odetchnąć. Tutaj czerpiemy od siebie nawzajem, uśmiech, dobre słowo i inspiracje.

Kobieca Odskocznia-301.jpg

wspomnienia z minionych wyjazdów

Kobieca Odskocznia-83.jpg

opinie kobiet, które spróbowały

"Poczułam się jak w innym świecie, nauczyłam się wiele o sobie, swojej kobiecości i relacjach. Poznałam wiele ciekawych kobiet podobnych i różnych ode mnie. Bardzo wartościowe kilka dni."

 

"Tańce cudowne, niesamowita energia, program bardzo jakościowy. Ogólnie ponad moje oczekiwania, chcę więcej takich wyjazdów!"

 

"Przecudowne warsztaty, lepszych nie mogłam sobie wyobrazić, wymarzyć. Piękna wymiana żeńskiej energii, relaksująca atmosfera."

 

"Cały warsztat był wart pojechania i wyjeżdżam z niego bardziej świadoma                  i wypoczęta."

 

"Polecam całym sercem wszystkim, kto poszukuje siebie, znalazł siebie, a chce pobyć wśród kobiet, dla każdego na każdym etapie życia."

 

"Kilka rzeczy w sobie odkryłam i o kilku sobie przypomniałam. Dobry czas."

bottom of page